Novinky

news

Obrazy k narození jsou na světe!

28.01.2019

Jako další novinku pro vás máme personifikované obrazy s údaji o narození vašeho dítěte. Díky němu budete mít tento vzácný okamžik vždy na očích. Objednat můžete ve formátu A4 a A3, další rozměry budou na přání zákazníka po dohodě. Obrazy jsou natištěné na kappa desce, což jsou sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, jsou pevné a lehké, takže můžte obraz přilepit na zeď třeba jen oboustrannou lepenkou.

news

BLACK FRIDAY -20%

28.01.2019

Ve dnech 23.- 25. 11. 2018 je sleva -20% na všechna PROSTÍRÁNÍ a KALENDÁŘE

news

Proč kupovat každý rok nový kalendář?

15.11.2018

My pro Vás připravili stolní i nástěnné kalendáře, které můžete otáčet klidně až do roku 2020. Jde totiž o univerzální kalendáře bez konkrétního datumu. No a teď už jen stačí, si takový kalendář pořídit > koupit zde.

news

Vytvořte si vlastní prostírání

11.11.2018

Při objednávce nad 25 kusů Vám vytvoříme prostírání s vlastním návrhem, který lze využít jak pro firemní tak osobní účely. Např.: firemní večírky, narozeninové párty, svatby, prostírání do restaurace, atd… Pro více informací nás kontaktuje na shop@mightydesign.cz

JSME TU PRO VÁS

Nejen že jsme pro Vás připravili spoustu různých doplňků, které stále rozšiřujeme, ale máte i jedinečnou možnost si objednat zboží přímo s Vaším osobním designem, který nám dodáte nebo Vám přímo vytvoříme. Takto upravené produkty mohou být například VLAJKY/GIRLANDY, PROSTÍRÁNÍ, METRY nebo třeba SAMOLEPKY. Těšíme se na Vaši kreativitu a neváhejte se nám ozvat!

arrow_upward